Loading...

Piparkoogivaagen

98,00

Punase kuuse motiiviga piparkoogivaagen on käsitööna valmistatud kaunis klaasist serveerimisvaagen. Selle mõõtmed on 29×29 cm ning vaagnal on graafiline kuuse muster, mis lisab stiili ja elegantsi igale pidulauale. Vaagen on ideaalne maiustuste ja piparkookide serveerimiseks ning sobib suurepäraselt ka kingituseks. Klaasis sulatatud tehnoloogia tagab vaagna vastupidavuse ja pikaealisuse.

Loading...

Piparkoogivaagen - Täiuslik Jõulukingitus

Kui otsite ideaalset jõulukingitust, mis lisaks pidulikule hõngule ka praktilist väärtust, siis meie piparkoogivaagen on just see, mida vajate. See unikaalne käsitööna valmistatud vaagen toob jõulumeeleolu igasse koju oma kauni punase kuuse motiiviga. Klaasis sulatatud vaagnal on graafiline kuuse muster, mis lisab sellele veelgi rohkem iseloomu ja erilisust. Vaagna mõõtmed on 29×29 cm, mis teeb sellest täiusliku suurusega eseme, et serveerida piparkooke, maiustusi või muid hõrgutisi.

Täiuslikult Viimistletud ja Unikaalse Disainiga Piparkoogivaagen

Piparkoogivaagen on loodud suure hoole ja armastusega, tagades, et iga detail on täiuslikult viimistletud. Käsitööna valmistatud esemed omavad erilist väärtust, sest need ei ole masstoodang, vaid igal vaagnal on oma unikaalne lugu ja isikupära. Punane kuuse motiiv sümboliseerib jõulude soojust ja rõõmu, tuues teie koju hubase ja piduliku atmosfääri.

Klaasis sulatatud tehnoloogia tagab, et vaagen on vastupidav ja kauakestev. See ei ole mitte ainult ilus vaadata, vaid ka praktiline kasutada. Graafiline kuuse muster lisab vaagnale stiili ja elegantsi, muutes selle silmapaistvaks osaks teie jõululaudkonnas. Võite olla kindel, et teie külalised hindavad seda kaunist ja funktsionaalset eset.

Vaagna mõõt 29×29 cm on ideaalne suurus erinevate maiustuste serveerimiseks. Olgu see siis piparkoogid, šokolaadid või muud hõrgutised, see vaagen mahutab need kõik elegantselt ja stiilselt. Lisaks on see suurepärane kingitus, mis rõõmustab kindlasti iga kingisaajat. Vaagen sobib ideaalselt ka jõululauale, olles nii praktiline kui ka dekoratiivne ese.

Kui soovite teha kingituse, mis on nii ainulaadne kui ka praktiline, siis meie piparkoogivaagen on just see, mida otsite. Käsitööna valmistatud, kauni punase kuuse motiiviga ja graafilise kuuse mustriga vaagen on täiuslik jõulukingitus, mis toob rõõmu ja soojust igasse koju. Tellige oma piparkoogivaagen juba täna ja tehke jõulud veelgi erilisemaks!

Vaata edasi: Blogi

Korduma Kippuvad Küsimused

Piparkoogivaagen on valmistatud kvaliteetsest klaasist, millele on sulatatud graafiline punase kuuse motiiv. See kombinatsioon tagab nii vastupidavuse kui ka esteetilise ilu.

Piparkoogivaagna mõõdud on 29×29 cm, mis teeb sellest ideaalse suuruse erinevate maiustuste, nagu piparkookide, šokolaadide ja muude hõrgutiste serveerimiseks.

Jah, piparkoogivaagen on nõudepesumasinas pestav. Kuid selleks, et säilitada vaagna algne seisukord ja vastupidavus, soovitame seda pesta käsitsi. 

Piparkoogivaagna kujundus ei ole käsitsi maalitud, vaid loodud spetsiaalse klaasisulatustehnika abil, mis ühendab punase kuuse motiivi klaasi sisse.

Loomulikult! Kuigi see on ideaalne pühademaiustuste serveerimiseks, võib piparkoogivaagnat kasutada ka dekoratiivesemena, söögilaua keskosana või isegi kingitusalusena.

Jah, piparkoogivaagen on suurepärane kingitus. Selle unikaalne disain, käsitöö ja pidulik motiiv muudavad selle läbimõeldud ja elegantseks pühadekingiks.

Piparkoogivaagen on valmistatud käsitööna suure hoole ja täpsusega, tagades iga eseme unikaalsuse ja kõrge kvaliteedi.

Tellige piparkoogivaagen otse meie veebisaidilt ja me toimetame selle teie koju või soovitud aadressile kingitusena.