Loading...

Klaasist ja nahast käeehe

SKU: ehted-001 Category: Tags: , , ,

45,00

Punakas kuldse tooniga klaasist ja nahast käeehe. Ehte võlu seisneb selle põnevas värvimängus, valguse käes võib selles leida nii kuldseid punakaid kui rohekaid toone. Ehtel on pehmest nahast rihm, mis mõnusalt kohandub kandja käega. Selleks, et istuvus oleks sobivaim, tuleks mõõta käe ümbermõõt randmest veidi kõrgemalt. See ehe sobib kõige paremini käeümbermõõdule 18 cm.

Loading...

Punakas kuldse tooniga klaasist ja nahast käeehe: Klaasi ja naha harmooniline kooslus

Meie eksklusiivne klaasist ja nahast käeehe on punakas kuldse tooniga ühendades endas klaasi ja naha elegantsi. See ainulaadne käeehe on loodud klaasinterjööri kunstnikute poolt teie stiili täiendamiseks, pakkudes samal ajal praktilisust ja mugavust.

Klaasist ja nahast käeehe ning tema eripära

Käeehe paistab silma oma unikaalse värvimänguga. Valguse käes avanevad selles ehtes kaunid kuldsed, punakad ja rohekad toonid, mis lisavad teie välimusele lummavat sära. Kvaliteetsest klaasist valmistatud ehtedetailid annavad sellele kauni ja luksusliku välimuse.

Ehtel on mugav ja kohanduv nahkrihm

Klaasist ja nahast käeehe on varustatud pehmest nahast rihmaga, mis kohandub ideaalselt teie käega, tagades kogu päeva vältel mugavuse. Rihm on reguleeritav ja sobitub suurepäraselt erinevate käeümbermõõtudega, et pakkuda teile optimaalset kandmismugavust. Selleks, et ehe istuks teie randmel kõige paremini, soovitame mõõta oma käe ümbermõõtu randmest veidi kõrgemalt. Käeehe sobib kõige paremini käeümbermõõdule 18 cm

Kokkuvõte: Klaasist ja nahast käeaksessuaar

Meie käeehe on suurepärane valik neile, kes hindavad ilu, mugavust ja unikaalsust. Ehte on loonud klaasinterjööri kunstnikud Anu Suvi ja Sandra Allemann kes on õppinud Eesti Kunstiakadeemias. Sandra Allemann omandas klaasikunsti erialal bakalaureuse ja magistrikraadi. Anu Suvi Läbis Eesti kunstiakadeemias kujunduskunsti bakalaureuseõppe õppekava. Loe rohkem: Meist

Tegemist on ideaalse aksessuaariga igapäevaseks kandmiseks või erilisteks sündmusteks, lisades teie välimusele luksuslikku sära. Täiendage oma ehtelaegast selle kauni ja ainulaadse esemega juba täna.

Korduma kippuvad küsimused

Soovitame ehtet hoida kuivas kohas ja vältida kokkupuudet veega, et säilitada naha ja klaasi kvaliteet. Nahkrihma võib vajadusel puhastada pehme, niiske lapiga.

Jah, kasutatud materjalid on hoolikalt valitud, et vältida allergiliste reaktsioonide teket. Nahk on naturaalselt pargitud ja klaasist detailid on keemiavabad.

Jah, kõik meie ehted on käsitsi valmistatud, tagades seeläbi iga eseme unikaalsuse ja kõrge kvaliteedi. Klaasinterjööri kunstnikud Anu Suvi ja Sandra Allemann on õppinud eesti Kunstiakadeemias. Loe rohkem: Meist